RU UA

ЯКІСНА ПЛОСКА ПОКРІВЛЯ – ЦЕ:

 
Економія ресурсів і часу

Економія ресурсів і часу

Зручність експлуатації до 25 років

Зручність експлуатації до 25 років

Сучасні архітектурні рішення

Сучасні архітектурні рішення

 

 

Однак всі переваги справедливі тільки в разі правильно спроектованої і побудованої плоскої покрівлі

 

Ми готові допомогти Вам з:

 
  • Ремонтом плоскої покрівлі
  • Проектуванням плоскої покрівлі
  • Влаштуванням плоского даху «з нуля»
  • Утепленням, зокрема й наявного даху
  • Гарантійним і післягарантійним обслуговуванням

Ми не будемо кидатися красивими фразами, а назвемо декілька фактів про KSK ROOF

 
БАГАТОРІЧНИЙ УСПІШНИЙ ДОСВІД

Багаторічний успішний досвід

Понад 10 років спеціалізованого досвіду в улаштуванні плоских дахів, більш ніж 1 млн м2 наплавленої покрівлі, понад 100 позитивних відгуків

Своя покрівельна школа

Своя покрівельна школа

Колектив штатних співробітників з досвідом від 5 років, сертифіковані спеціалісти та постійні курси підвищення кваліфікації

Вчасна сдача об'єктів

Вчасна сдача об'єктів

Висока швидкість виконання робіт, зокрема завдяки наявності необхідної кількості штатних спеціалістів, готових розпочати роботу

Перевірені технології

Перевірені технології

Технологія обслуговування покрівлі, що дозволяє експлуатувати плоский дах до 25 років

Багаторічна гарантія

Багаторічна гарантія

Надається гарантія на 1–10 років залежно від використовуваних технологій і матеріалів. Якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування завдяки власній сервісній службі швидкого реагування

Персональний підхід

Персональний підхід

Пiдбір оптимального рішення щодо технологій і матеріалів, ведення кожного проекту персональним менеджером (котрий досконально знає всі нюанси проекту та готовий відповісти на всі запитання в будь-який момент)

Покрівельні роботи від компанії КСК Roof - це комплекс якісних послуг, що включає улаштування, ремонту и сервісному обслуговуванню плоскої покрівлі. Часи, коли все робилося "своїми силами", пройшли. Пора віддавати роботу в руки професіоналів!

Розцінки на послуги (покрівельні роботи в Києві та Україні) залежать від виду робіт, які необхідно виконати на об'єкті для досягнення необхідного результату. Клієнт, завдяки професіоналізму наших співробітників, отримує якісну покрівлю "під ключ", що відповідає всім необхідним будівельним нормам.

Застосовувана нами технологія, передбачає використання бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду). Використання руберойду такого типу дає можливість експлуатувати покрівлю до 25-30 років без будь-яких додаткових капіталовкладень. Тому така покрівля найбільш популярна при проектуванні та будівництві багатоповерхових і промислових споруд, приватних будинків.

Позитивною властивістю плоскої покрівлі з бітумно-полімерної мембрани (євроруберойду) є її доступна ціна (вартість виконання покрівельних робіт за даною технологією в розрахунку на 1 м2 істотно нижче інших конкуруючих технологій).

Другою перевагою стає її багатофункціональність - вона чудово підходить для створення терас, зелених зон, спортивних майданчиків, розміщення обладнання. Якщо у Вас є плани щодо використання в майбутньому плоскої покрівлі в якості експлуатованої зони, тоді потрібно відразу передбачити монтаж відповідного покрівельного пирога, який буде розрахований на пішохідні навантаження.

Хто замовляє покрівельні роботи в Києві (Україні)?

В основному, замовниками наших послуг є будівельні компанії та організації, власники складських / торгових приміщень, що обслуговують підприємства (ЖЕКи), об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), приватні особи. Ми оперативно і якісно виконаємо покрівельні роботи будь-якої складності. Ми завжди раціонально підходимо до вирішення поставленого завдання і пропонуємо клієнту оптимальне рішення за технологією і матеріалами.

Рекомендуємо Вам своєчасно здійснювати профілактичне обслуговування покрівлі - якісне сервісне обслуговування істотно продовжить її термін служби, а Вас вбереже від додаткових непередбачених витрат в майбутньому.

Як формуються розцінки на покрівельні роботи?

Прайс лист на покрівельні роботи майже завжди формується індивідуально, в залежності від кожного об'єкта. Але завжди найбільші витрати для клієнта - це покупка матеріалів. Загальний кошторис залежить від виду послуг, що надаються (проектування, профілактика, власне склад покрівельних робіт), особливостей матеріалів, конструктивних особливостей і площі покрівлі. Важливим фактором при визначенні складу робіт є фактичний стан утеплення покрівлі і несучої конструкції. Вартість покрівлі безпосередньо залежить від обраної технології виробництва робіт, складу покрівельного пирога, наявності конструктивних особливостей покрівлі, типу використовуваних матеріалів.

Наші ціни на покрівельні роботи в Києві одні з найбільш прийнятних, а якість дозволяє забути про можливі проблеми впродовж 10 та більше років.

Якщо вам потрібні покрівельні роботи під ключ в Києві та Київській області, звертайтеся до лідерів цього сегменту. Дізнавшись, скільки коштують наші послуги, та який результат ми гарантуємо, ознайомившись з реалізованими проектами, більшість зацікавлених осіб переходять в категорію постійних клієнтів. Ми налаштовані на плідну співпрацю, пишіть та телефонуйте нашим менеджерам!