RU UA

Види плоскої покрівлі: конструкція і ремонт

Створюючи  проекти нових будівель, забудовники усе частіше вибирають плоский варіант даху. По-перше, - це економічно. За рахунок матеріалів можна добитися до п’ятдесяти відсотків економії грошей, у порівнянні з матеріальними затратами на двосхилу конструкцію. По-друге, - це швидкість виконання робіт і простота технології монтажу. По-третє, - це гарантія захищеності від вітру, та інших атмосферних впливів. Також, плоска покрівля може зіграти роль ефективного простору на даху.

Переваги плоских покрівель приваблюють не тільки забудовників багатоповерхівок, але й будівельників приватних домів. Компанія KSK Roof пропонує облаштувати плоску покрівлю даху швидко, дешево і якісно. Виїзд майстра на об’єкт, первинна оцінка стану покрівлі, розрахунок матеріалів і робіт, - усе це проводиться безкоштовно. Наша фірма також забезпечує гарантію якості і термінів виконання покрівельних робіт. Ми приймаємо замовлення на виконання як неексплуатованої, так і експлуатованої покрівлі. 

Якою буває плоска покрівля

Плоска покрівля даху в основному буває трьох видів:

 • Неексплуатована покрівля. Хоча вона не розрахована на сильні навантаження, по її поверхні усе ж можна вільно пересуватися, для того, щоб очистити стічні канали чи здійснити які-небудь ремонтні роботи;
 • Експлуатована покрівля. Вона використовується для розміщення на ній зелених зон, терас, кафе, басейнів, автостоянок, тощо; 

Облаштування покрівлі

Кожна плоска покрівля складається з різноманітних шарів. У традиційному випадку, верхній шар покрівлі виконується з гідроізоляційного матеріалу. У ролі несучої конструкції може виступати залізобетонна плита, спеціальні види панелей, або підсиленій профлист.

Подальший етап робіт полягає у створенні пароізоляційного прошарку. Для цього застосовують бітумну мембрану, хоча можна використовувати і поліетиленову плівку. Вона вкладається особливим методом, і успішно виконує свою функцію пароізоляції.

Наступний, теплоізоляційний шар може бути виконаний з різних утеплювальних матеріалів, але найбільш надійним і популярним є базальтова вата. Вона володіє мінімальною теплопровідністю, високим коефіцієнтом стиснення, а також чудово пропускає пар і не загорається. Товщина такого шару визначається з врахуванням кліматичних умов. Невеличкий покрівельний нахил утворюється за рахунок бетонної стяжки з керамзитом. 

Проекти плоских дахів обов’язково передбачають:

 • Вентиляцію;
 • Схему водовідвідних каналів;
 • Розуклонку;
 • Естетичну привабливість зовнішнього вигляду.

Вентиляція покрівлі забезпечується спеціальними пластиковими і металічними трубками. Ці аератори розташовують в середині шару під мембраною. На поверхні даху вони мають вигляд невеличких парасольок. Дуже важливу функцію водовідведення виконує система, змонтована з ПВХ труб і воронок. Функціонуюча система на подібній покрівлі з нахилом, направляє усю стікаючу воду донизу. 

Плоска покрівля. Ціна за квадратний метр

Для того, щоб визначити, якою буде ціна за метр покрівлі, потрібна робота експертів. Особливості покрівлі, її розміри і ціна, обговорюються спеціалістами, які здійснюють таку експертну оцінку. Від того, яку саме замовлять покрівлю, залежить і ціна за квадратний метр. Тут, на сайті KSK Roof надана інформація про особливості кожного виду покрівлі даху та про ціну за квадратний метр. Робота з покрівельного монтажу виконується швидко і якісно, оскільки компанія KSK Roof привертає для цього виключно досвідчених професіоналів!

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • ЖК 'Софія'

  ЖК 'Софія'

 • ПАТ «ДОК-7»

  ПАТ «ДОК-7»

 • ТРК 'Караван' на Луговiй

  ТРК 'Караван' на Луговiй

 • Офісно-складська будівля

  Офісно-складська будівля

 • ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»

  ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»

 • ТЦ

  ТЦ "Космополіт"

 • ТРЦ 'Караван'

  ТРЦ 'Караван'