UA

Системи водовідведення

Важливість ретельного та професійного проектування систем водостоку плоскої покрівлі – питання риторичне. Метою даної статті є безпосередньо саме поняття і різновиди.

 

Водостоки споруджуються з метою своєчасного водовідведення з метою зниження та усунення факторів ризику для покрівлі. Накопичені калюжки, що створюють постійну присутність води на поверхні покрівельного пирога можуть повільно, але вірно, руйнувати його верхній шар. Найменші пошкодження, як сніжний ком, будуть викликати подальші, більш катастрофічні руйнування.

 

Правило хорошого водостоку: його функціонування ніколи не залежить від зовнішньої температури і навіть високої інтенсивності опадів. Іншими словами, йому не страшний лютий мороз, який намагається порушити прохідність або грозові зливи.

 

Класифікація

 

В основному існує три типи систем даного призначення:

 

 • Зовнішній неорганізований;
 • Зовнішній організований;
 • Внутрішній.

 

Зовнішній неорганізований водовідведення передбачає ситуацію, коли вода стікає мимовільно по деяким нехитрим конструкцій.

 

Організований водовідвід вже передбачає наявність воронок і жолобів, які спрямовують потоки у зливові колодязі.

 

Внутрішній водовідвід зазвичай монтується всередину покрівельної системи, а вода відводиться за спеціальним стояків, які розташовані всередині приміщення.

 

Вибір водостоку

 

Фактором тут є кліматичні особливості регіону. У районах, де не буває сильних морозів, цілком можна обійтися зовнішніми системами, оскільки вода в них ніколи не буде замерзати.

 

В умовах помірного клімату рекомендують водовідвідні системи горищного типу. Якщо ж горища немає, випадає сніг буде танути під дією тепла покрівлі. Однак при попаданні в холодні труби вода може замерзати, тому краще використовувати внутрішні системи.

 

Там, де дуже сувора зима, зовнішні водовідвідні системи ризиковано застосовувати і марно, оскільки їх доведеться або обладнати підігрівом, що дуже дорого, або змінювати після кожної зими, оскільки вода при замерзанні буде розривати труби.

 

Є й інша особливість - площа і той факт – оплюється приміщення чи ні. Наприклад, не опалювані склади великій площі можна обладнати виносної бетонною плитою з жолобком. Велика площа буде сприяти тому, що температура системи і тієї, що на вулиці, буде прагнути до вирівнювання. З цієї причини не будуть утворюватись крижані пробки.

 

В основному ж для опалювальних приміщень в холодних регіонах рекомендують внутрішні водовідвідні системи.

 

Головні складові систем водостоку

 

При деяких конструктивних відмінностях можна виділити загальні:

 

 • Воронки і жолобки;
 • Стояки;
 • Трубопроводи.

 

Важливо пам'ятати, що проектування систем даного призначення не має значних або незначних параметрів. Це є причиною звернення до професіоналів, якщо не хочеться після закінчення короткого часу усувати наслідки великих проблем.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • Британська міжнародна школа

  Британська міжнародна школа

 • ТРЦ 'Караван'

  ТРЦ 'Караван'

 • ПАТ

  ПАТ "Київський КБК"

 • Складська будівля

  Складська будівля

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Готель 'Славутич'

  Готель 'Славутич'

 • ПАТ «ДОК-7»

  ПАТ «ДОК-7»