UA

Головні помилки монтажу руберойду

Основна умова якісного виконання покрівельних робіт — робота досвідченого професіонала, суворе дотримання технологій і зазначених інструкцій від виробників покрівельних або інших будівельних матеріалів.

Покрівельник високої кваліфікації з великим досвідом не тільки успішно виконує свою роботу, але вміє правильно оцінити якість виконаної кроквяної конструкції та роботу попередніх майстрів. Фахівець може виявити недоліки, які завадять подальшому монтажу покриття.

Самий популярний матеріал

Руберойд є найбільш підходящим матеріалом для того, щоб облаштувати дах будь-якого будинку (житлового чи господарського призначення). Він відрізняється доступністю ціни і простотою укладання практично на будь-яку поверхню. Його практичне застосування і вигідне, так як не потребує складного обслуговування.

Щоб правильно провести роботи з облаштування покрівлі, потрібні якісні матеріали та професійні знання. В іншому випадку, під час експлуатації може виникнути розшарування і руйнування матеріалу, що сприяє накопиченню вологи у підстави і призводить до втрати основних властивостей руберойду.

Порушення технологічного процесу

Процес покриття руберойдом необхідно проводити поетапно. Його зазвичай не клеять, але в умовах зими, при невеликому ухилі даху, приклеювати його рекомендується, для чого використовують мастику. Щоб закріпити руберойд, знадобитися металева алюмінієва або сталева стрічка. Для кріплення можна застосовувати рейки з кроком до 50 см.

Покривають дах знизу вгору. Кожен лист руберойду укладається внахлест і проклеюється, щоб шви не потрапляла в майбутньому вода. Величина напуску залежить від градуса ухилу даху. При більшому нахилі нахлест роблять менше - від 7 см до 20 см. Перед укладанням руберойду, його необхідно розрізати на шматки певної довжини.

Помилки розрахунків

При розрахунку потрібного кількості шарів руберойдового матеріалу слід враховувати:

 • період експлуатації покрівлі;
 • ухил даху;
 • укладальний матеріал.

Щоб дах з ухилом в 45 градусів експлуатувалася довше, укладають відразу кілька шарів руберойду. Дах з ухилом 20-30 градусів, яку планують використовувати близько 15 років, потребує мінімум 3-х шарів руберойду. При цьому два нижніх шару є простилочными, а при укладанні верхнього шматка, використовують кам'яну крихту.

Якщо похил даху складається менше 15 градусів, застосовують чотири полотна руберойду, котрі укладаються перпендикулярно. У даному випадку три полотна є простилочными, а один — фінішним.

Повністю плоска покрівля покривається руберойдом в 5 шарів, які проклеюються і укладаються в перпендикулярному порядку.

Підготовчі роботи

Всі види робіт по покрівлі проводяться виключно в суху і ясну погоду. В окремих випадках, можна працювати під навісом. Але, занадто висока вологість повітря може не дозволити приклеїти матеріал. Підстави під руберойд має бути дуже рівне.

Щоб покрити руберойдовим матеріалом плоску бетонну дах, необхідно:

 • Зробити армовану стяжку. Це дозволить снігу легко сходити з даху.
 • Суха очищена стяжка покривається бітумною мастикою (інструкції по укладанню, зазначаються виробником на банку).

Якщо мастика трохи "схопилася" з поверхнею, починається проклейка руберойдового матеріалу.

При незначному уклоні для покрівлі виробляють суцільну обрешітку з дощок, фанери або ДСП. У цьому разі сніг не буде продавлювати полотно і структура руберойду не зруйнується. При ухилі від 30 до 40 градусів, можна монтувати не суцільний вид решетування, а з просвітом не більше 30 мм.

Щоб виконати обрешітку для скатної покрівлі, з боку горища, між фермами, просувається дошка, і кріпитися до ферми. При цьому решетування буде трохи більше, ніж ширина рулону. Обрешітку промащують мастикою, і зверху, паралельно до краю даху укладають шар руберойду. В якості кріпильних виробів, використовують шиферні цвяхи. Далі монтують наступні шари обрешітки, до повного завершення цього етапу робіт.

Використання мастики

Мастика у банках може застосовуватися без попереднього плавлення. Вона не тріскається і дуже якісно клеїть руберойд до основи. Негативні показники мастики до моменту повного висихання — неприємний запах і пожежонебезпечний стан поверхні. Для застосування бітумної смоли, потрібно її плавлення, що створює небезпеку і незручності для робочого персоналу. Після того, як в результаті розведення бітуму бензином консистенція утворюється у вигляді киселю, до неї додається відпрацьоване машинне масло, яке набувається на станціях технічного обслуговування.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»

  ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»

 • ПАТ

  ПАТ "Київський КБК"

 • Готель 'Русь'

  Готель 'Русь'

 • ТРЦ 'Караван'

  ТРЦ 'Караван'

 • Унiверсам 'Харькiв'

  Унiверсам 'Харькiв'

 • Iнститут механізації с/г

  Iнститут механізації с/г

 • ЖК 'Софія'

  ЖК 'Софія'

 • Офісна будівля

  Офісна будівля