UA

Для чого потрібна сітка для армування

Сучасні будівельні матеріали дозволяють отримати дуже ефектну і оригінальну обробку стін будівлі з зовнішньої сторони. Цьому сприяють і нові будівельні технології, що дозволяють надійно укріпити фасад під час проведення оздоблювальних робіт. Цвяхи чи дранка вже давно відійшли в минуле, з допомогою яких обробляли фасади. Їхнє місце у технологічному процесі міцно зайняла сітка для армування. Вона дає можливість досягти якісної декоративної штукатурки, збільшити її механічну міцність і термін експлуатації кожного оздоблювального матеріалу.

 

Чому армування краще проводити з допомогою сітки?

Якщо стіни з бетону і цегли мають погану адгезію з оздоблювальним матеріалом, то згодом штукатурка може обсипатися. Саме тому сучасна технологія будівництва передбачає використання сітки для армування. Така сітка надійно закріпить чорнові шари, якими вирівнюють поверхню фасаду. Особливо важливо монтувати сітку для армування, виконуючи оздоблювальні роботи у щойно збудованих будівлях.

У нових будівлях обов'язково відбувається певна усадка стін і появляються тріщини. Сітка для армування унеможливить подібні явища в новобудовах.

Визначаючись у виборі сітки, варто звернути увагу на те, з якого матеріалу виконана стіна, а також який має рельєф. Також береться до уваги зношеність стіни, наявність утеплення, кліматичні умови і товщина опоряджувального шару. Той факт, що у продажу існує безліч варіантів сіток для армування, зобов'язує кожного споживача знати про основні вимоги до цього товару, в тому числі:

 

 • Вона повинна бути легка
 • Не повинна піддаватися корозії і повинна бути стійкою до хімічного впливу;
 • Повинна витримувати різні навантаження;
 • Повинна бути міцна і еластична одночасно (150-170 г/м2).

 

 

Які бувають види сітки для армування

Так як в сучасному будівництві використовуються різні оздоблювальні матеріали, клейові розчини, різні присадки і добавки, армуючи вироби виробляються декількох видів.

У їх числі:

 

 • металева;
 • виконана з склотканини;
 • зроблена з пластику;
 • полімерна.

 

Сітка з металу

Якщо при штукатурці обробний розчин становить більше 30 мл, то для фасадних стін краще всього використовувати металеву сітку. Однак слід мати на увазі, що для приміщення з високою вологістю або оздоблення зовні, необхідно застосовувати сітку з цинковим або полімерним захисним шаром.

Існує кілька видів металевого армування сіткою. Вони різні за технологією виготовлення і напрямками застосування.

 

Сітка ткана

Даний матеріал являє собою легку і гнучку оцинковану конструкцію, що має осередки 1х1 см. Для її виготовлення застосовується міцний, хоч і тонкий, дріт, має різного розміру перерізу. Така сітка виготовляється великими рулонами, що дуже зручно в реалізації і подальшому застосуванні в будівельних роботах.

 

Рабиця або сітка-плетінка

Щоб штукатурити стіни великої площі, застосовують сітку-рабицю, має осередку 2х2 см. Ця конструкція, плетені з металу, що використовується в процесі штукатурки з товщиною шару більше 30. При наявності високого рівня вологи, а також під час штукатурки фасадних стін використовують рабицю з цинковим напиленням.

Рухомі вузли такої сітки переважні для штукатурки газобетонних стін чи поверхонь з дерева. Цей матеріал для обробки стін має здатність розширюватися або навпаки, стискатися, під впливом кліматичних умов.

 

Сітка зварна

Цю армоконструкцію виготовляють з дроту, який накладають одну на іншу в перпендикулярному порядку і зварюють в місцях дотику зворотними осередками. Дріт застосовується з полімерним захисним шаром або оцинкований. Такий вид армування використовують з метою зміцнити штукатурний шар на фасаді будівлі, яке схильне до великої усадки, через рухливих ґрунтів, або ж у разі штукатурки газобетонних стін.

Більш ефективною є зварна сітка, що має розмір осередків 2х3 см. Упаковка такої сітки являє собою рулон, метрової ширини.

 

Сітка просічно-витяжна

Дану сітку застосовують в тому випадку, коли на кожний кв. метр стіни витрачається невелика кількість розчину. Ця сітка з осередками у вигляді ромба, виконується з тонкого листа металу.

 

Сітка з склотканини

Сітка, виконана з склотканини вважається універсальною. Для виготовлення полотна такої сітки застосовують скло, в якому відсутні лужні домішки. В складі також присутні домішки алюмінію, як додаткового елемента. Така сітка міцна і стійка до різних механічних впливів. Сітка склотканева витримує штукатурний шар, товщиною 30-50 мл Склотканина не піддається процесу гниття, і стійко витримує різні біологічні і хімічні впливу. Такий армують сіткою будь-які типи стін, в тому числі стіни з пеноболокових, газобетонних та цегли.

 

Сітка з пластику

При штукатурці бетонних і цегляних поверхонь найчастіше використовують пластикову сітку. Вона дуже підходить для застосування на теплоізоляційні матеріали (піноплекс або пінопласт). Так як штукатурка, застосовувана для поверхні з пінопласту, має основу з цементу й дає лужну реакцію, то при використанні пластикової сітки треба застосовувати суміш, стійку до різних лужних реакцій.

Сітка з пластику, якою оздоблюють газобетонні стіни, може витримати перепад температур в діапазоні від -400 до +1000. Для армування зовнішніх і внутрішніх стін використовують сітку с дрібними осередками, а для цокольних і фасадних ділянок застосовують сітку, що має більші комірки.

 

Сітка з полімеру

Полімерна сітка для армування – один з нових видів зміцнювальних матеріалів. Вона дуже стійка до хімії, не піддається корозійних процесів, а також є еластичною і пружною. Завдяки своїм надміцним властивостям і здатності витримувати навантаження цементних сумішей, такі сітки незамінні при зведенні мостів і при будівництві дорожніх покриттів.

Завдяки тому, що полімерна сітка має підвищену гнучкість і еластичність, з її допомогою дуже зручно армувати складні види рельєфних поверхонь (отвори, відкоси, арки). Так як полімерні сітки не обмежують дію магнітного поля, їх активно застосовують технології оздоблювальних робіт при будівництві струмопровідних споруд.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • Iнститут механізації с/г

  Iнститут механізації с/г

 • Унiверсам 'Харькiв'

  Унiверсам 'Харькiв'

 • Готель 'Русь'

  Готель 'Русь'

 • ПАТ «ДОК-7»

  ПАТ «ДОК-7»

 • ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»

  ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • Квазар-Мікро

  Квазар-Мікро

 • Житловий будинок

  Житловий будинок