UA

Житлові надбудови на плоскому даху

Одна з самих недорогих можливостей отримання додаткової житлової площі – це зведення надбудови на плоскому даху. Згідно з експертною оцінкою спеціалістів, наявність великої кількості будівель з плоским дахом, які можна використати для будівництва мансарди, може вирішити проблему з житлом великою чисельністю квартир, площею 50 – 100 квадратних метрів. Зведення мансард має цілу низку переваг в порівнянні з іншими варіантами розширення житлової площі.

Для зведення надбудови на даху не потрібно:

 •         робити реконструкцію основної споруди;
 •         зводити додатковий каркас;
 •         тимчасово відселяти жителів з основної будівлі.

Крім того, за рахунок використання несучих конструкцій, які зроблені з дерев’яних матеріалів, економічна вигода побудови мансарди в порівнянні з будівництвом нового житла, визначається в розмірі від 30 до 40%. Збільшуючи житлову площу за рахунок добудови вгору, вдається уникнути лишніх проблем з виділенням землі під нове будівництво.

Завдяки такій можливості на території новобудов може з’явитись вільне місце для облаштування дитячих майданчиків ти невеличких скверів. Також при цьому можна уникнути вирішення інших побутових труднощів. Не потрібно додатково будувати нові комунікації, школи чи дитячі садки. Однак, в деяких випадках можна зустрітись з певними труднощами, які стануть на заваді будівництву мансарди. Перш за все, мова йде про нестачу енергоресурсів.

Причина, через яку можуть відмовити у дозволі будувати додаткову надбудову в тому чи іншому районі чи населеному пункті – це брак додаткових потужностей енергозабезпечення.

В останній час популярно будувати мансарди на два рівні, не дивлячись на невелику площу другого поверху надбудови.

Дуже важливо правильно спланувати та побудувати внутрішні сходи. Вони не повинні займати великий об’єм простору приміщення, однак при цьому повинні добре гармоніювати із внутрішнім дизайном. Кут нахилу таких сходів повинен відповідати нормам безпеки.

Проекти надбудов передбачають різноманітні розміщення мансардних вікон. В залежності від розмірів добудованого житла, вікна розміщують на схилах даху та на фасадних стінах мансарди. Вікна можуть бути розташовані на торцевих стінах, а саме в тому місці, де зазвичай розташовують слухові вікна з горища.

Якщо мансарда будується під ламаним дахом, то мансардні вікна встановлюють на схилах, які мають крутіший нахил. В багатьох випадках місцем розташування вікон є стеля.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Унiверсам 'Харькiв'

  Унiверсам 'Харькiв'

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Британська міжнародна школа

  Британська міжнародна школа

 • Готель 'Славутич'

  Готель 'Славутич'

 • ЖК 'Софія'

  ЖК 'Софія'

 • ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»

  ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»