UA

Критерії правильного вибору руберойду

Руберойд і далі залишається досить популярним матеріалом для покриття дахів. Його не складно монтувати, він є універсальним та не дорого коштує. Існують різні марки, котрі володіють різними технічними характеристиками. Тож перед тим як приступити до вибору, необхідно ознайомитися із усіма можливими варіантами.

 •         Євроруберойд. В його складі замість картону використовується склотканина, а також інші матеріали. Також в склад цього матеріалу входить атактичний поліпропілен, який дозволяє матеріалу бути більш стійким до низьких температур.
 •         Рубемаст. Відрізняється своїм складом, який включає в себе товстіший шар бітуму для просочення.
 •         Склоруберойд. Його основа – склотканина. В усьому іншому він ідентичний першому варіанту.
 •         Самоклеючий руберойд. Має нижній шар клею, котрий надійно захищений плівкою. Його просто монтувати та експлуатувати, він не потребує спеціальних вмінь і навичок для цього. Підготовка даху також не займає багато часу.
 •         Толь. Основна відмінність – це мінеральне посипання з обох сторін листа. Картон просочується не бітумом, а кам’яновугільними сумішами, а тому не такий довговічний.

Перше, на що потрібно звернути увагу – маркування. Згідно з маркуванням визначається марка картону і тип посипання поверхні. Зустрічається крупнозернисте (К), кольорове крупнозернисте (Ц), дрібнозернисте (М), лускате (Ч), пиловидне (П) посипання. Перша літера Р означає «реберойд». Друга літера – його тип. Наприклад, К – покрівельний, П – підкладковий. Остання літера – тип посипання. Цифри – марка картону, який використовується в якості основи. Для прикладу: РКК-400 це руберойд покрівельний з крупнозернистим посипанням, покрівельний картон марки 400.

Якісний руберойд має насичений чорний колір. Легенький коричневий відтінок також може бути, однак прошарки білого кольору ні в якому разі. Світлі полоси говорять про неякісне просочування матеріалу. При цьому, в розрізі рулон може бути темно-коричневого кольору.

Важливий момент, на який потрібно звернути увагу – відсутність будь яких пошкоджень полотна руберойду, таких як, тріщин, дір та складок. Саме полотно повинно бути цілим, а також щільно скрученим в рулон, при цьому шари не повинні злипатися один з одним. Якщо рулон розділений на дві частини, тоді слід звернути увагу на те, чи довжина меншої частини складає не менш як 3 метри.

Ціна – теж дуже важливий фактор. Якщо руберойд коштує надто дешево в порівнянні з аналогами від інших виробників, варто більш ретельніше перевірити його якість по основним показникам. Можна зекономити на купівлі руберойду, але на ремонті усього даху зекономити не вдасться.

Перед купівлею добре було б ретельно дослідити переваги конкретної марки, а також перевірити продукт згідно головних критеріїв якості матеріалу.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • Квазар-Мікро

  Квазар-Мікро

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • Складська будівля

  Складська будівля

 • Готель 'Русь'

  Готель 'Русь'

 • Готель 'Славутич'

  Готель 'Славутич'

 • ТЦ

  ТЦ "Космополіт"

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Iнститут механізації с/г

  Iнститут механізації с/г