UA

Облаштування плоскої покрівлі з утеплювачем

Практичність і простота облаштування плоскої покрівлі зумовлюють їй високу популярність не тільки для промислового, але й жилого будівництва. Приміщення бувають опалювані або не опалювані, що часто впливають на рішення - робити утеплювати або не утеплювати покрівлю.

Враховуючи те, чо явище конвекції заставляє тепло підніматися вгору, кожен може розуміти, що значні втрати тепла відбуваються не тільки за рахунок стін і вікон, але й даху. Це – одна із головних причин, чому дах необхідно утепляти.

Нюанси утеплення

Крім утримування теплого повітря всередині приміщення, теплоізоляційний шар покрівлі, стримуючи тепле повітря, перешкоджає його різкому охолодження всередині самого покрівельного пирога. Саме цей факт, говорить про те, що його матеріали не будуть просякнуті конденсатом, а значить, вони не будуть передчасно зношуватись, і не втратять своїх властивостей.

Це, в свою чергу, є причиною того, що шар утеплювача обов’язково захищають пароізоляційною мембраною, яка відводить конденсат від теплоізоляції і сприяє його випаруванню. Тип даху (класичний або інверсійний) впливає на те, в якій послідовності будуть накладатися матеріали.

Класична

Основою класичної плоскої покрівлі служить несуча плита. На неї накладається пароізоляційний шар, а згодом і шар утеплювача. Все це накривається зверху бітумною рулонною гідроізоляцією, яка також служить фінішним покриттям покрівлі. Таке облаштування покрівлі є сьогодні найбільш розповсюдженим. Цей вид покрівлі може бути призначеним для експлуатації або не призначеним для експлуатації, або не пристосованим до надто великого навантаження.

Інверсійна

Інверсійна покрівля вважається досконалішою, з іншим покрівельним пирогом, в який входить: шар гравію, щебню або керамзиту, гідроізоляційний шар, утеплювач, стяжка фінішного покриття.

Утеплення покрівлі

У зв’язку з тим, що утеплювач, як правило, витримує великі навантаження у вигляді снігового покриву, тиску накладено поверх матеріалу, а також вплив вітрів, до матеріалу утеплювача пред’являються певні фізико-механічні вимоги.

Утеплювач може вкладатися в одним або двома шарами. Утеплювач в один шар частіше використовується для дахів, складів, гаражів, або промислових будівель. Двошаровий утеплювач використовується в тих випадках, коли в середині будівлі необхідно створити відповідний мікроклімат, в якому було б затишно жити чи перебувати тривалий період.

Матеріали

В залежності від призначення будівлі, покрівля може бути утеплена різноманітними матеріалами:

 • Насипні ( перліт, керамзит). Це – дешеві і доступні матеріали, але не завжди відповідають технічним вимогам;
 • Пінополістирол – міцний, не боїться води, проте чутливий до УФ випромінення;
 • Мінераловатні плити – матеріал, який чудово утримує тепло, але потребує при цьому ідеальної гідроізоляції;

Пінополіуретан, нанесений методом сухого напилення. При всіх його безумовних перевагах володіє одним вагомим мінусом – високою вартістю.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • Унiверсам 'Харькiв'

  Унiверсам 'Харькiв'

 • ЖК 'Софія'

  ЖК 'Софія'

 • ТРК 'Караван' на Луговiй

  ТРК 'Караван' на Луговiй

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • ТЦ

  ТЦ "Космополіт"

 • Готель 'Русь'

  Готель 'Русь'

 • Квазар-Мікро

  Квазар-Мікро