UA

Облаштування плоскої покрівлі Техноніколь – функціонально, зручно, вигідно

Досвід  проектування і будівництва багатоповерхових будівель показує, що більшість забудовників впевнено обирають варіант саме плоскої покрівлі. Переваги такої покрівельної конструкції явні:

 • Економія матеріальних засобів і часу будівництва;
 • Гарантія довготривалої експлуатації;
 • Використання сучасних архітектурних методів облаштування покрівлі.

Існуючі проекти будівництва плоскої покрівлі передбачають такі види дахів як: експлуатована та неексплуатована. Замовити покрівлю найвигідніше і найзручніше за допомогою нашої покрівельної компанії KSK Roof. Для замовників такі послуги, як виїзд майстра, експертиза покрівлі і розрахунок матеріально трудових затрат, здійснюється безкоштовно. 

ТехноНИКОЛЬ – кращий виробник покрівельних матеріалів

Основою успішно змонтованої плоскої покрівлі служать використовувані матеріали. Враховуючи різноманітне призначення дахів, а також фінансові можливості замовника, компанія ТехноНІКОЛЬ пропонує широкий вибір покрівельних матеріалів. Уся продукція надійна, довговічна і має привабливий зовнішній вигляд. Вартість покрівлі буде залежати від вартості використовуваного матеріалу для її монтажу.

Ще одним часто використовуваним видом покриття є наплавляюча гідроізоляція. Вона заповнюється бітумно-полімерними матеріалами, що мають полотняну основу. Завдяки такому надміцному шару гідроізоляції, процеси гниття просто неможливі, тому така покрівля може прослужити без ремонту близько 25 років. 

ТехноНІКОЛЬ і різноманітні типи покрівлі

Сучасний ринок будівельних матеріалів, а також нові технології, що стрімко розвиваються, збільшують попит на монтаж експлуатованої покрівлі. Дахи саме такого плану, здатні витримувати величезні навантаження , не втрачаючи при цьому своїх властивостей. Замовник, на свій розсуд, може використовувати таку додаткову площу під басейн, ресторан, спортивний майданчик чи іншу зону відпочинку.

Великим попитом у замовників користується інверсійний тип покрівлі. При монтажі даху такого типу, утеплювач вкладається поверх гідроізоляційного шару. В результаті цього, гідроізоляція не піддається жодним механічним пошкодженням, а також успішно захищається від проникнення сонячних променів. Шар геотекстилю і дренажу чудово зберігають під собою утеплювач. В якості верхнього шару, як правило, служить тротуарна плитка.

Для виконання кожного типу покрівлі компанія послуговується лише досвідченими професіональними працівниками. Некваліфікований монтаж даху може потягнути за собою ремонтні роботи, під час яких доведеться здирати всі шари покрівельного пирога,- а це може вдарити по кишені. Саме тому, купити покрівлю варто саме в KSK Roof, компанії, яка має бездоганну репутацію і перевірена досвідом численних попередніх клієнтів. В онлайн режимі, або по телефону, менеджери нашої фірми безкоштовно проконсультують вас на рахунок покрівлі, її ціни, і типу матеріалів. Довіряйте свої будівельні проекти професіоналам!

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • Офісно-складська будівля

  Офісно-складська будівля

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Житловий будинок

  Житловий будинок

 • Унiверсам 'Харькiв'

  Унiверсам 'Харькiв'

 • Квазар-Мікро

  Квазар-Мікро

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • ТЦ

  ТЦ "Космополіт"