UA

Ремонт м’якої покрівлі

Для того, щоб оцінити об’єм робіт, необхідний для ремонту покрівлі вашої будівлі, спочатку необхідно попередньо її обстежити. Варто пам’ятати, що найбільш якісно і точно це можуть зробити тільки професіонали, які через багатолітній стаж у виконанні таких робіт не пропустять крізь пильне око ні одної дрібниці. 

Що входить у визначення м’якої покрівлі

Це покрівля, що вкрита будь яким видом рулонного або штучного матеріалу, виготовленого в основному з бітумно-полімерних складових і скловолокна. Ці матеріали достатньо гнучкі і еластичні. Їх можна вкладати на поверхні складного профілю. Завдяки використанню сучасних технологій, отримують монолітний килим гідроізоляції, який на протязі довгих років захищає всю будівлю. 

Який буває ремонт

Тут усе залежить від степені зношення матеріалу і наявності механічних пошкоджень, тріщин чи здуття. В свою чергу, це залежить від того, наскільки відповідально власник будівлі відносився до періодичного обслуговування покрівлі.

Ремонт може бути частковим, якщо процент пошкоджень загальної площі відносно невеликий. Він також може бути капітальним, якщо просте залатування не врятує, а навпаки посприяє ще скорішому руйнуванню. У будь якому випадку, перед початком ремонту потрібно провести ґрунтовне обстеження покрівлі, для того щоб ремонт був якісним і не потягнув за собою лишніх витрат. 

Що дає обстеження

Дані заходи допоможуть виявити небезпечні дефекти:

 • Тріщини, які мають тенденцію збільшуватися по ходу замерзання і розмерзання води;
 • Розшарування полотнищ матеріалу, або латок, поставлених раніше;
 • Місця здуття матеріалу;
 • Рослинні утворення, такі як мох, пліснява і навіть стовбурці дерев і кущів;
 • Механічні пошкодження, пов’язані з погодними умовами (пошкодження, спричинені падаючими гілками дерев чи камінців), а також з наслідками недбалого монтажу установленого на даху обладнання.

Будь який із перерахованих дефектів може спричинити протікання і намокання покрівлі. І перше і друге – доволі неприємне і небезпечне явище, оскільки з настанням морозів, волога, що попала в тріщинки, замерзає і розширяється, що ще більше усугубляє ситуацію. Тому, якщо ви помітили на поверхні покрівлі навіть невеликі тріщини, відразу запросіть спеціалістів, щоб вони провели якісну інспекцію стану даху. Чим скоріше ви приступите до ремонту, тим дешевше він вам обійдеться.

«Слабким місцем» покрівлі часто бувають місця на стиках плит, вентиляційних шахт, встановленого обладнання або водонепроникних воронок и огорож. Неправильний монтаж парапетів, фартухи недостатніх розмірів та інші нюанси – також можуть бути частими причинами руйнування герметичного шару гідроізоляції.

Варто зауважити, що інспекція стану м’якої покрівлі актуальна у будь яку пору року. Завдяки їй можна легко визначити характерні ознаки пошкоджень, які тільки почали з’являтись:

 • Літо і весна: здуття і тріщини;
 • Осінь: намокання стін, при тому, що будівля обладнана системами водостоку; намокання в зонах, де відбувається застій води, при внутрішній водовідвідній системі будівлі;
 • Зима: звертають увагу на льодяні пробки коло водовідводів, а також ступінь обледеніння покрівлі і розмір снігового покриву.

Це також допомагає вчасно виявити слабкі місця і пріоритетність робіт з обслуговування покрівлі. 

Що включає в себе частковий або латковий ремонт

Перед початком ремонту важливо зняти здуті ділянки і провести демонтаж пошкоджених шарів покриття. При необхідності, в проблемному місці відновлюють зруйновану стяжку. Якщо є діри і тріщини, їх заливають смолою або бітумом, покриваючи все це куском руберойду. Якщо порушена герметичність стиків, їх спочатку добре висушують, а потім наварюють руберойд. Те ж саме роблять після демонтажу здутих шарів. 

Капітальний ремонт

Даний вид ремонту починають з повного демонтажу старого покриття. Це роблять з допомогою спеціального обладнання. Також знову заливають цементну стяжку, а також вкладають всі шари покрівельного пирога. На вибір матеріалів і технології ремонту впливають особливості будівлі і фінансові можливості її власника. Варто відмітити, що скласти точну смету капітального ремонту можливо тільки після того, як проведуть демонтаж старого покриття.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • ТРК 'Караван' на Луговiй

  ТРК 'Караван' на Луговiй

 • ПАТ «ДОК-7»

  ПАТ «ДОК-7»

 • Житловий будинок

  Житловий будинок

 • Квазар-Мікро

  Квазар-Мікро

 • Складська будівля

  Складська будівля

 • Офісно-складська будівля

  Офісно-складська будівля

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • Офісна будівля

  Офісна будівля