RU UA

Ремонт плоскої покрівлі

Перетворити хаос складного ремонту на відпрацьовану систему узгоджених дій персоналу і техніки пропонує організація KCKRoof. Тут ви можете замовити ремонт плоского даху під ключ в Києві від компанії КСKRoof. Ми здійснюємо різні види робіт по ремонту покрівлі, зокрема:

  • латочний ремонт плоскої покрівлі;
  • ремонт плоскої покрівлі в один шар;
  • ремонт покрівлі з невеликим нахилом;
  • капітальний ремонт плоскої покрівлі (без додаткового утеплення);
  • ремонт даху в багатоповерховому будинку для ЖЕКів та ОСББ;
  • ремонт даху гаража.

Який саме вид робіт необхідний даху вашого будинку, визначать фахівці нашої компанії після ретельної її інспекції. При ремонті плоскої покрівлі застосовуємо сучасні рішення з євроруберойду, монтаж матеріалу в один або в два шари. Лояльна ціна ремонту плоскої покрівлі в Києві за 1 м2 і високу якість робіт гарантовані нами за рахунок застосування сучасного обладнання, якісних матеріалів та роботи кваліфікованих фахівців.

Використовуваний нами євроруберойд (бітумно-полімерна мембрана), крім легкості, міцності, багатофункціональності, тріщиностійкості, еластичності і високого рівня гідроізоляції, має незрівнянно низьку з іншими подібними матеріалами ціну. У той же час, євроруберойд довговічний - може експлуатуватися до 25-30 років!

Визначити, скільки коштуватимуть ремонтні роботи вашого будинку рубероїдом, можна, переглянувши ціни на нашому сайті, але більш точний розрахунок зроблять фахівці KСK Roof після калькуляції витрат на матеріали та аналізу передбачуваних видів робіт.

Капітальный покрівельний ремонт

До уваги власників будинків, ЖЕКів та ОСББ, а також осіб, для яких капітальний ремонт плоского даху в багатоквартирному будинку - першочергове питання, ми пропонуємо звернути особливу увагу на ремонт покрівлі в 1 шар. При необхідності, ми зробимо демонтаж старого покриття і примикань.

Ми пропонуємо досить прийнятні варіанти, що дозволяють в стислі терміни зробити якісний капремонт плоского даху багатоповерхового панельного будинку. Ціна ремонту плоскої покрівлі з рубероїду над квартирою в БКБ, або інші види потрібного вам капремонту даху, може збільшитися тільки за умови, якщо ви вирішите використовувати більш дорогий матеріал. Звертаємо увагу на те, що компанія KСK Roof дає гарантію на свої роботи на строк до 10 років.

Некваліфікована самодіяльність здатна викликати невтішні наслідки! Власникам нерухомості в приватному секторі пропонуємо залишити всі проблеми з ремонту покрівлі нашим фахівцям. Швидко, з гарантією якості і за оптимальну ціну проведемо ремонт плоского рулонного даху дачного будинку, ремонт експлуатованого плоского даху приватного будинку рубероїдом, облаштовуємо покрівлю гаража та зробимо інші види покрівельного ремонту.

КСK Roof має великий досвід з ремонту плоских дахів виробничих та промислово-складських будівель. Для таких об'єктів у нас є готове рішення: ремонт плоскої покрівлі в один шар - це найбільш раціональний спосіб ремонту дахів, які не мають додаткових умов експлуатації. У вартість ремонту плоскої покрівлі промислової (виробничої) будівлі крім вартості матеріалу і необхідних видів робіт, обов'язково входить прибирання даху.

У разі зацікавленості нашими пропозиціями, телефонуйте прямо зараз, і наші консультанти нададуть будь-яку роз'яснювальну інформацію. Ми відкриті і готові до конструктивного діалогу!