UA

Руберойд. Чи є якась альтернатива

Трапляються окремі випадки, коли руберойд не підходить для конкретного типу покрівлі. Наприклад, по причині того, що він є легкозаймистим, а також через деякі особливості його монтажу, де використовується газовий пальник. Також особливу увагу слід приділяти правильній температурі, процентному складу суміші, а також очищенню даху. Не дивлячись на те, що руберойд користується великою популярністю, він не являється новим матеріалом, та по деяких показниках поступається сучасним технологічним рішенням.

Одним із можливих варіантів являється рідка резина – суміш бітумів та полімерів. За густиною нагадує мастику, але не відміну від неї не токсична. Чудово підходить для гідроізоляції – має високий рівень пластичності і не пропускає вологу. Відсутні будь які шви, гладка текстура. Покриття щільно прилягає до поверхні, тому в додатковій обробці потреби немає.

Ще одне рішення – склоізол. На основу із склотканини наносять бітумну суміш та покривають різними захисними шарами. Цей матеріал також пластичний, та володіє гідроізоляційними властивостями. Крім того, він добре сприймає перепади температури, та добре протистоїть вогню.

Як у випадку з руберойдом, використовуючи інші матеріали також потрібно приділяти належну увагу діагностиці даху, який плануєте покривати. Якщо дах не новий, потрібно якісно його почистити, а в деяких випадках і відремонтувати.

Дах повинен бути довговічним, а тому перед укладанням необхідно обробити робочу поверхню розчином класичного бітумного складу. Не обов’язково купувати готову рідину – суміш можна приготувати також і самостійно. Для цього потрібно взяти бітум і керосин у співвідношенні 1:2. Потрібно завчасно зробити заміри полотна матеріалу і під час укладання розігріти його краї пропановим пальником.

Від якості укладання буде залежати довговічність даху, а також захист покрівлі від вологості, вогню, опадів та перепаду температур.

 

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • ТРЦ 'Караван'

  ТРЦ 'Караван'

 • Складська будівля

  Складська будівля

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • ТЦ

  ТЦ "Космополіт"

 • ЖК 'Софія'

  ЖК 'Софія'

 • ТРК 'Караван' на Луговiй

  ТРК 'Караван' на Луговiй

 • Готель 'Русь'

  Готель 'Русь'