UA

Тепла мансарда

В основному, всі утеплювачі, виготовлені сучасними виробниками, можуть бути використані для різних поверхонь. Технічні особливості цього матеріалу різних типів майже одинакові. При виборі конкретного товару, покупцю залишається орієнтуватися на свої фінансові можливості і здатність утеплювача бути зручним, при виконанні монтажних робіт на певну покрівлю.

Для легких способів перекриття рекомендується використовувати матеріал утеплювача із пінополістиролу, мінеральної вати і пінопласту. Ці види матеріалів дуже легкі, і тому, їх можна укладати під час утеплення даху, в декілька слоїв. Роботи по утепленню перекрить починаються з того, що спочатку вкладається пароізоляційна плівка.

Наступним кроком у процесі монтажу утеплювача є укладка матеріалу певною кількістю слоїв, із врахуванням клімату на території розташування об’єкту. Далі, місця стиків заповнюються монтажною піною. При наявності покрівлі, роботи варто починати від горища до ділянки обрешітки і стропил.

Після цього виконуються роботи по закриттю поверхні теплоізоляцією і фанерою (можна гіпсокартоном).

Утеплювачі для мансардного даху

Зазвичай, котеджі і будинки, які мають мансардний поверх, використовують його під житлове приміщення. У таких випадках, звичайно ж, мансарди необхідно утеплювати, оскільки вони не мають стін, і захищені від зовнішнього середовища лише покрівлею та обрешіткою. З урахуванням таких факторів, теплоізоляція повинна бути виконана дуже ретельно і якісно.

Для захисту горищного приміщення від зимових холодів і морозів, стелю і похилі стіни обшиваються необхідною кількістю утеплювача. Також, як і для звичайного даху, в якості утеплювача використовують мінеральну вату або пінопласт. Такі теплоізоляційні матеріали недорогі, і не потребують великих грошових витрат. Крім того, з такими утеплювачами легко працювати в процесі монтажу. У будь якому випадку, користувач вправі вибирати тип утеплювача на свій розсуд.

Очікуваний ефект від виконаних робіт по теплоізоляції мансардних приміщень, у кінцевому підсумку буде залежати від строгого дотримання технології монтажу.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • ПАТ

  ПАТ "Київський КБК"

 • ТРК 'Караван' на Луговiй

  ТРК 'Караван' на Луговiй

 • Готель 'Славутич'

  Готель 'Славутич'

 • ПАТ «ДОК-7»

  ПАТ «ДОК-7»

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Iнститут механізації с/г

  Iнститут механізації с/г

 • Британська міжнародна школа

  Британська міжнародна школа

 • ТРЦ 'Караван'

  ТРЦ 'Караван'