UA

Утеплення з середини

Утеплення даху – це один із найважливіших етапів будівництва будь якого будинку. Дах, який утеплено належним чином може зекономити до 30 процентів тепловтрат, що безпосередньо відобразиться на загальній температурі в середині будинку. Аби належним чином виконати роботу по утепленню, необхідно правильно підібрати матеріал – утеплювач. Основні вимоги до цього матеріалу такі – він повинен бути вогнестійким, бути звукоізоляційним, не пропускати тепло и вологу. Також потрібно врахувати той факт, що для роботи з деякими типами матеріалу необхідно мати спеціальне обладнання.

 

Розглянемо основні типи утеплювачів для даху

 

Мінеральна вата. Вата – це один із найпоширеніших матеріалів, що використовуються для дахів. Її легко монтувати, вона характеризується непоганою звукоізоляцією, а також коштує небагато. Один із різновидів цього матеріалу – скловата – також широко використовується в сучасному будівництві. Слід пам’ятати, що мінеральна вата потребує додаткового слою пароізоляції.

Пінополіуретан. Матеріал непогано затримує тепло в приміщені, не пропускає воду, а також добре ізолює від сторонніх звуків. Одна з переваг цього матеріалу – це не сприйняття його гризунами та іншими біологічними організмами.

Пінополістирол. Цей матеріал поставляється в плитах. Він має високий рівень вологостійкості та теплоізоляції. Єдиний мінус його – це піддатливість вогню, тому його не використовують для утеплення плоских дахів.

Пінобетон. Характеризується високим рівнем теплоізоляції, не дає додаткового навантаження на конструкцію. Для його монтажу потрібно мати спеціальне обладнання.

Піноізол. За текстурою нагадує пінопласт. Він безпечний з точки зору екологічності, добре зберігає тепло, а також не пропускає рідину. Він дещо нагадує мінеральну вату, однак його вартість трохи менша.

Керамзит. Цей матеріал найбільше підходить для утеплення плоских дахів. Він укладається насипом. Слід пам’ятати, що керамзит дає велике навантаження на конструкцію.

Тирса. Це екологічно чистий матеріал, який не створює так званої «парілки» в приміщені. Але він також має багато недоліків, серед яких пропускання вологи, піддатливість гризунам, а також легко займистість.

Потрібно пам’ятати, що вибір конкретного типу утеплювача потрібно здійснювати виходячи із типу конструкції даху, який утепляється. Особливу увагу необхідно приділяти місцям стиків та швів, оскільки саме тут можуть початись основні проблеми. Також, якщо шар матеріалу буде недостатнім, скоріш за все потрібно буде утеплення переробляти.

 

Якщо виконати всі роботи правильно і добре все спланувати, тоді утеплення даху позволить на довгі роки утеплити ваш будинок. Якщо ви ніколи раніше не мали справу із утепленням, тоді найкраще проконсультуватися із спеціалістами, або ж навіть доручити майстрам виконання таких робіт.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • ЖК 'Софія'

  ЖК 'Софія'

 • ТРЦ 'Караван'

  ТРЦ 'Караван'

 • Квазар-Мікро

  Квазар-Мікро

 • ТЦ

  ТЦ "Космополіт"

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • Офісно-складська будівля

  Офісно-складська будівля

 • Готель 'Славутич'

  Готель 'Славутич'

 • ТРК 'Караван' на Луговiй

  ТРК 'Караван' на Луговiй