UA

Цвяхи для даху

Перш ніж почати будівництво даху, кожен забудовник запасається необхідним матеріалом і кріпильними виробами. Для монтажу даху потрібно надійне кріплення у вигляді скоб, накладок петель і цвяхів. Такі металовироби, як цвяхи, з давніх часів є самим надійним способом з'єднання деталей з деревом.

 

Цвяхи, стійкі до зовнішнього середовища

 

Історія розвитку будівельних технологій не дозволить забути широке застосування звичайних чорнових цвяхів. Проте треба пам'ятати і те, що протягом короткого часу, під дією несприятливих кліматичних умов, такі цвяхи швидко іржавіють, і ставлять під загрозу безпеку експлуатації даху. Сучасні способи монтажу різних конструкцій будівництва, а також прив'язка матеріалів для покрівлі до решетування, передбачають використання покрівельних цвяхів з цинковим напиленням. Оцинковані кріпильні вироби здатні тривалий час зберігати свої функції і бути витривалими до будь-яких несприятливих умов зовнішнього середовища.

 

Види кріплень

Кріпильні вироби виробляють автоматизованим процесом. Проста технологія полягає в тому, що прут зі сталі заданого діаметра розрізається на шматки певної довжини. Отримані шматки сталевого прута, з одного боку заточують як гострий кінець, а з іншого – клепають капелюшок.

 

В будівництві застосовуються різні види покриття для покрівлі (шифер, металочерепиця, м'яка покрівля). Тому, для їх монтажу потрібні також і різні металовироби. Дерев'яна будівельна система може з'єднуватися не тільки за допомогою болтів, шурупів або шпильок, але також і цвяхами.

 

Металовироби мають відмінність, як в розмірах, так і по конструкції, в тому числі:

 

 • Стрижні гладкою структури, або мають накатку;
 • Загострений кінець цвяха, який має перетин квадратної або конічної форми;
 • Різноманітна форма головок.

 

Цвяхи для покрівлі

 

У порівнянні зі стандартними цвяхами, кріплення для покрівлі більш короткий, і має більший діаметр перетину (довжина 40 мм, діаметр 3.5 мм). Для того щоб з'єднати основу і покрівельне покриття, використовують кілька типів металевих кріплень.

 

Кріплення шиферні

 

Для кріплення шиферу з азбестоцементу, використовують кріплення, розміром 70-120 мм (в залежності від того, який розмір шиферної хвилі). Таке кріпильний виріб буває оцинковане частково (тільки капелюшок), або повністю.

 

Якщо в листах шиферу немає просвердлених отворів, то кріплення забивається в гребінь шиферу таким чином, щоб його не розколоти. Забезпечуючи герметичність кріплення, необхідно підкладати в місце з'єднання елементів заздалегідь заготовлений гумовий шматочок матеріалу. Цей спосіб кріплення можна використовувати і для профнастилу. Тільки металовиріб, в цьому випадку, повинен бути повністю покритий напиленням з цинку.

 

Металовироби толеві

 

Для кріплення м'яких рулонних покрівельних матеріалів застосовують толеві металовироби, так як спосіб наплавлення до матеріалу основи протипоказаний за приписами пожежної безпеки. Капелюшок кожного толевого цвяха, яка значно збільшена, при закріпленні матеріалу та підстави не розриває пухкий рулонний матеріал. Толева кнопка, по своїй конструкції, нагадує всім відому канцелярське приладдя, чому і отримала таку назву.

 

Різновид таких кнопок по діаметру капелюшків становить 3-7 мм. Гнучку черепицю кріплять толевими цвяхами, які мають щербини (кільцеву накатку) і діаметр 3 мм. Такий вид цвяхів надійно утримує матеріал навіть у найбільш несприятливу вітряну погоду. Дотримуючись технологію монтажу водонепроникного килима даху з м'якої бітумної черепиці, для першого ряду закріплення беруть металовиріб, має капелюшки 10 мм, і завдовжки 20-25 мм Для монтажу покриття на ковзани і ребра використовують кріплення, довжиною 30 мм.

 

Цвяхи гребінчасті

 

Ці кріплення мають поперечну насічку стрижня, і гострий кінець у вигляді конуса. Головки цвяха бувають плоскими або конічної форми. Цей металовиріб щільно входить в дерево, виключаючи можливість висмикнути його з основи. По міцності і жорсткості з'єднання, такого типу цвяхи перевершують звичайні майже в 5 разів.

 

Процес забивання цвяхів може здійснюватися за допомогою цвяхозабивного механізму. Пневмопістолет має касету, куди заправляються цвяхи з накаткою довжини по стандарту. Ці пристрої сприяють полегшенню та прискоренню проведення будівельних робіт.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»

  ПРАТ «ФФ» ДАРНИЦЯ»

 • Житловий будинок

  Житловий будинок

 • Британська міжнародна школа

  Британська міжнародна школа

 • ПАТ «ДОК-7»

  ПАТ «ДОК-7»

 • Iнститут механізації с/г

  Iнститут механізації с/г

 • Складська будівля

  Складська будівля

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • ПАТ

  ПАТ "Київський КБК"