UA

Що таке самоклеючий руберойд

Руберойд – це один з тих покрівельних матеріалів, що найчастіше зустрічається на будівництві. Певні особливості монтажу не дозволяють використовувати його на дахах з дерев’яним каркасом. Саме тому з’явилось чудове рішення цієї проблеми – самоклеючий руберойд, який можна використовувати практично для будь якого даху. Його просто монтувати, і такий монтаж не потребує великих зусиль.

Як звичайний руберойд, самоклеючий згортається в рулони. А своїм складом він дуже нагадує відомі види цього матеріалу. Нижній шар захищений поліетиленовою плівкою  (або алюмінієвою фольгою) та є самоклеючий шаром. Такий захист не дозволяє злипатися різним шарам в рулоні.

Під час монтажу плівка акуратно зривається, і рулон розкручується по поверхні даху. При цьому необхідно рівномірно притискати руберойд до поверхні, аби не допустити утворення повітряних пухирів. Роботу треба виконувати швидко, доки не висох клей. Ця робота не потребує жодного додаткового обладнання, такого як, наприклад, газовий пальник.

Основа сомоклеючого руберойду – це поліефірна тканина, в той час як в звичайному руберойді використовується покрівельний картон. Таке вдосконалення робить матеріал більш гнучким та міцним. Для підвищення гідроізоляції на поліефірну тканину наноситься суміш тугоплавкого бітуму і синтетичного каучуку.

Верхній шар виконаний шляхом посипання мінеральною крихтою. Таким чином, матеріал захищений від зовнішнього впливу, такого як волога, механічні пошкодження та сонячний ультрафіолет.

Не дивлячись на більшу вартість, в порівнянні із звичайним руберойдом, самоклеючий руберойд має цілий ряд важливих технічних переваг:

 •         експлуатаційний строк складає 10 років, що в двічі більше ніж у звичайного матеріалу;
 •         спрощений монтаж без використання додаткового обладнання;
 •         у зв’язку з тим, що в монтажі не використовується газовий пальник, матеріал дозволений для використання на дахах з дерев’яною конструкцією;
 •         зручний і недорогий варіант покрівельного матеріалу;
 •         руберойдом можна покривати попередній покрівельній шар після приведення його до належного стану.

 

Звичайно, як і кожен матеріал, самоклеючий руберойд має і свої недоліки. Один із самих головних – це легка займистість, хоча для цього потрібна температура близько 200 градусів. Також цей матеріал не витримує занадто низьких температур, під дією яких може потріскатися і втратити свої гідроізоляційні властивості. До того ж, під час монтажу не обійтись одним шаром. Доведеться накласти до семи таких шарів, в залежності від конкретної конструкції.

 

Під час укладання слід пам’ятати декілька моментів:

 

1)      Важливо підготувати дах до монтажу, прибравши сміття та обробивши сумішами, які підходять для конкретного типу даху.

2)      Починати укладку потрібно із нижньої частини скату.

3)      Потрібно ретельно притискати смуги матеріалу після відділення захисної плівки. Поверхня не повинна пузиритися.

4)      Стики матеріалу повинні накладатися один на одного на 15 сантиметрів, аби не допустити протікання вологи.

 

Добре виконаний монтаж дає змогу розраховувати на максимальний строк експлуатації самоклеючого руберойду. Якщо дотримано техніки укладання, тоді гідроізоляційні властивості матеріалу будуть вважатися задовільними.

 

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • ТЦ

  ТЦ "Космополіт"

 • Унiверсам 'Харькiв'

  Унiверсам 'Харькiв'

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • ТРК 'Караван' на Луговiй

  ТРК 'Караван' на Луговiй

 • ТРЦ 'Караван'

  ТРЦ 'Караван'

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • Квазар-Мікро

  Квазар-Мікро

 • ЖК 'Софія'

  ЖК 'Софія'