UA

Японський ексклюзив

Кожен власник сучасного заміського котеджу або приватного будинку, намагається підвищити комфорт свого житла, застосовуючи цікаву і креативну обробку внутрішніх приміщень та кімнат. Сучасні технології дають можливість втілювати в даній сфері найсміливіші ідеї.

Одним з популярних напрямів обробки є інтер'єр в східному стилі. Причому це стосується не тільки внутрішньої обробки і елементів інтер'єру, але також і екстер'єру всього будинку. Дах може бути чудовим об'єктом для проведення подібних дизайнерських експериментів. Все більше власників будівель створюють дах свого будинку в японському стилі. Ця задумка не тільки утворює загадкову атмосферу сходу, але і сприяє натхнення і позитиву, всіх мешканців такого будинку.

Чим примітний японський дах

Технологія японського даху передбачає спеціальний закруглений навіс за кордоном стін. У давні часи японські покрівельні майстра для спорудження подібних дахів, могли обходитися без цвяхів та інших кріплень. Все, що їм було потрібно - міцний шар дерева.

Опорами, які витримують такий дах, є конструкція з дерев'яних крокв. А вони, в свою чергу, йдуть безпосередньо в землю. Конструкція японського будинку і даху є безпечною для мешканців на випадок землетрусу. Навіть, якщо при сильних поштовхах, будівля валитися, руйнування людей, які знаходяться всередині, буде мінімальним.

Оскільки стіни японського будинку мають невелику вагу і щільність, вони пропускають світло, і можуть виконувати функцію вікон. Дані, так звані вікна можна переміщати і монтувати в будь-яке положення, що є абсолютно безпечним для всієї конструкції будівлі.

Стилі японської даху

Існують кілька стилів японської даху, серед яких:

 • Двосхилий дах з гострими кінцями – покриттям для такого даху служить дранка або плитка з глини.
 • Чотирьохскатний модифікований дах з солом'яним покриттям.
 • Многофронтонний дах – покритий соломою або дранкою.

Для того щоб додатково зміцнити конструкцію у місцях швів, на шовну поверхню наносять спеціальну кріпильну суміш, яка в кінцевому підсумку нагадує невеликі валики. Але основним держателем покрівельної поверхні японського стилю є решетування, кутові нахили якої альтернируючі. На конику даху, в місцях стикування, встановлюють спеціальні ковпаки.

Завдяки своїй незвичайній конструкції, японські даху не потребують додаткового естетичному оформленні. Прикрашені орнаментом ковзани зустрічаються досить рідко.

Китайський дах на альтанці

Дуже часто багато хто плутає японські покрівельні конструкції з китайськими. Насправді між цими стилями дахів є значна різниця. У класичному японському даху покрівля укладається з допомогою товстих стебел соломи, а зовнішній вигляд даху досить скромний.

Китайським ж дахам притаманні різні закруглені частини і елементи, які виступають на вільний простір. Таку особливість китайських дахів принесли з Японії буддисти ще в шостому столітті. Буддизм суттєво вплинув на розвиток архітектурного стилю Японії, а також збагатив варіанти споруди різних покрівельних поверхонь. Буддисти, з метою єдності з вищими силами, будували свої багатоскатні дахи, які були спрямовані в небо.

Ще однією особливістю таких покрівельних поверхонь є піднесеність країв. За технологією, крокви і затягування такий даху кріпляться за допомогою спеціальних мотузок або тросів, і не знаходитися в одній площині.

Японські дахи в порівнянні з аналогічними китайськими, відрізняються відсутністю декору. Якщо в подібних конструкціях японського стилю і зустрічаються різні декоративні елементи, то ці частини мають суто практичний характер, і виступають у ролі кріплень.

Ухил китайських і японських дахів зазвичай плавний, і змінюється поступово. Це обумовлено переважаючими кліматичними умовами в регіонах, де створювали такі даху (японський клімат вологий, з частими опадами). Такі плавні переходи особливо яскраво виражені в дахах, які мають кілька ярусів. Вигнуті даху з'явилися в Китаї між 600 і 900 роками нашої ери, і на сьогоднішній день мають широке поширення не тільки в цих народах, але і в інших країнах.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Житловий будинок

  Житловий будинок

 • Унiверсам 'Харькiв'

  Унiверсам 'Харькiв'

 • Готель 'Русь'

  Готель 'Русь'

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • ТРК 'Караван' на Луговiй

  ТРК 'Караван' на Луговiй

 • ПАТ «ДОК-7»

  ПАТ «ДОК-7»

 • Офісно-складська будівля

  Офісно-складська будівля