UA

Євроруберойд. Історія, яка має продовження

Руберойд, як покрівельний матеріал, дуже практичний, бюджетний, і не потребує особливих професіональних навичок. Свою популярність він почав набирати ще з попереднього століття. Саме тоді товар почали називати «євроруберойдом». Євроруберойд – це полімерно-бітумна мембрана. В її основі міститься склотканина або покрівельний картон (в залежності від призначення самого руберойду), який просочений бітумом.

Історія руберойду своїм корінням сягає аж в середину сімнадцятого століття. Хоча ще з часів Русі, прості мешканці для побутових потреб використовували дьоготь – просочене ним взуття не намокало. Таким чином виникла ідея використовувати дьоготь для покриття сільських будинків, що служило би захистом від протікань дахів в дощову погоду. Спершу, основу робили за допомогою плетіння, але поступово таку основу витіснив картон, що являється дешевшим і більш практичним. В другій половині дев’ятнадцятого століття такий винахід був нагороджений багатьма медалями на різних виставках, у тому числі на Мануфактурній виставці.

 

Що змінилося сьогодні

Протягом певного часу у технологію виготовлення руберойду вносили різноманітні зміни. Хоча сама технологія удосконалювалась, все ж початкова розробка залишалася класичною: основа, просочена певною речовиною. Базою служив і продовжують служити картон, склотканина і поліефірна тканина. Бітум витіснив дьоготь – і саме в той період повністю сформувався відомий нам на сьогодні руберойд. Класичне поєднання – це картон, просочений бітумною сумішшю. Однак подібний матеріал має ряд недоліків, основним із яких являється його недовговічність.

Новітні розробки стандартного руберойду більш практичні у побуті, а також володіють більшим терміном служби. Важливим удосконаленням являється більш укріплена армована основа (склотканина або склополотно). У «чистий» бітум почали додавати різноманітні полімерні добавки, для того, щоб збільшити його захисні властивості. Щоб температурні перепади не завдавали шкоди покриттю, бітумну суміш почали наносити з двох сторін листа. Таким чином термін його експлуатації значно продовжується.

Шари руберойду додатково захищені спеціальними посипаннями. Верхній і нижній шар таких посипань зазвичай різний. Таке додаткове покриття захищає матеріал від шкідливого впливу сонця, агресивних опадів і механічних пошкоджень. Нижній шар також може бути вкритим захисною плівкою.

Руберойд сьогодні

У наш час руберойд продовжує удосконалюватись. У продажу існує самоклеючий руберойд, що дозволяє пришвидшити процес покрівельних робіт. До того ж цей процес можна здійснювати без газового пальника. Сам процес монтажу значно спростився, і багато аматорів можуть спробувати вкласти такий руберойд самостійно (з дотриманням основних правил). Сучасний руберойд – це міцний, довговічний матеріал, що широко використовується для покрівельних робіт.

Все услуги компании:

Стоимость составляет:

от

Гарантия на кровельные работы:

Нашии преимущества:

Бесплатный выезд мастера на Ваш объект
Бесплатная первичная экспертиза кровли
Бесплатный расчет материалов и работ

Получите консультацию позвонив нам, или оставьте данные в форме для связи с Вами

Наші об"єкти:

 • ТЦ

  ТЦ "Космополіт"

 • ПАТ

  ПАТ "Київський КБК"

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Iнститут механізації с/г

  Iнститут механізації с/г

 • Житловий будинок

  Житловий будинок

 • ТРЦ 'Караван'

  ТРЦ 'Караван'

 • Офісна будівля

  Офісна будівля