RU UA

Гідроізоляція фундамента

Пошуки компанії, яка швидко та з гарантією зможе зробити гідроізоляцію вашого фундаменту закінчуються прямо зараз! Компанія КСК Roof більше десяти років на професійному рівні здійснює роботи з гідроізоляції фундаментів, використовуючи високоякісні матеріали фірми Техноніколь та сучасне обладнання. Ми в короткі терміни проведемо всі гідроізоляційні роботи.

Тільки якісний монтаж гідроізоляції під фундамент захистить Вашу споруду від проникнення грунтової вологи та омиваючої її води. Проведені гідроізоляційні роботи забезпечать належну довготривалу експлуатацію будівель та споруд. Замовити роботи з гідроізоляції фундаменту матеріалами Техноніколь можна просто зателефонувавши до нас!

Ціни на послуги по гідроізоляції фундаменту

У вартість гідроізоляції фундаменту за квадратний метр входить ціна матеріалу та робота спеціалістів. Оплативши більш дорожчий матеріал, ви можете збільшите надійність захисту фундаменту та гарантований термін його експлуатації. В подальшому гідроізоляцію фундаменту відремонтувати дуже складно, тому, для збільшення міцності та унеможливити затікання в районі швів, ми пропонуємо виконувати гідроізоляцію в два шари. Яка ціна і скільки коштує гідроізоляція фундаменту за 1 м2 визначать наші фахівці, проаналізувавши весь масштаб необхідних робіт на вашому об'єкті. Розцінки на матеріали і вартість робіт гідроізоляції фундаменту від компанії КСК Roof досить розумні та прийнятні і не перевищують ринкові.

Рулонна гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту рулонними матеріалами Техноніколь має свої переваги. Рулонний гідроізоляційний матеріал Техноніколь в своїй основі має негниюче полотно, він довговічний, міцний, стійкий до перепадів температури та деформацій, водонепроникний та еластичний. Рулонна гідроізоляція фундаменту - це дешевий спосіб домогтися високої вологостійкості вашого приміщення.

Гідроізоляція фундаменту підвалу

Незалежно від того, як ви плануєте використовувати, або вже використовуєте ваш підвал: під гараж, або технічне приміщення, він повинен мати гарну гідроізоляцію. Інакше можуть виникнути наступні проблеми:

  • розвиток плісняви;
  • поява грибка;
  • корозія арматури та іншого металу;
  • руйнування фундаменту та інші проблеми.

Спеціалістами компанії КСК Roof проводиться вертикальна та горизонтальна гідроізоляція фундаментів та стін підвалу від грунтових вод рулонних методом, або способом заливки полімерного матеріалу. Ці роботи, а також хороша вентиляція підвалу забезпечать її сухість та безпроблемну експлуатацію.

Гідроізоляція фундаменту рідкої гумою

Рідка гума (резина) - порівняно новий матеріал, який використовується нами для гідроізоляції фундаменту. Ця модифікована бітумно-латексна емульсія наноситься на будь-які, навіть дуже нерівні поверхні, і утворює легке безшовне покриття, що має підвищену вологостійкість і стійкість до перепадів температури. Рідка гідроізоляція фундаменту наноситься дуже швидко. Ще одна істотна перевага такого покриття - його ціна. Технологічно нанесення рідкої гідроізоляції не вимагає розігріву, що відчутно знижує витрати на роботу та формування ціни. Рідка гідроізоляція захищає приміщення не тільки від вологи, але і від проникнення ґрунтових газів. Вона екологічна, має хорошу звукоізоляцію і адгезію до бетону. Цим матеріалом можна забезпечити фундаменту міцну оболонку, повну ізоляцію від будь-якої вологи.

Визначитися з вибором способу гідроізоляції вашого будинку допоможуть спеціалісти нашої компанії. Телефонуйте, ми допоможемо знайти оптимальне вирішення вашої проблеми! Звертаємо Вашу УВАГУ, що для оцінки вартості робіт, виїзд майстра на об'єкт БЕЗКОШТОВНИЙ!

послуги гідроізоляція фундамента
ремонт плоской крыши рулонна гідроізоляція фундаменту

Об"єкти, ціни, готові рішення:

Ціна від
100 грн/м2
Гідроізоляція паркінга (парковки) в Києві, замовити, ціна, послуги | KCK Roof Гідроізоляція паркінга
Ціна від
382 грн/м2
Гідроізоляція єврорубероїдом в два шари від KCK Roof Гідроізоляція в два шари