RU UA

Гідроізоляція плоскої покрівлі

Компанія КСК Roof проводить роботи з гідроізоляції та утеплення покрівель сучасними матеріалами, завдяки яким вони отримують «нове життя», терміни їх експлуатації продовжуються на десятки років. Надійність гідроізоляції плоского даху будинку залежить від правильної конструкції верху: наявність ухилу не менше 2%, якості використовуваного матеріалу і правильно обраної технології монтажу.

Ми якісно та з гарантією робимо такі типи гідроізоляція даху:

 • наплавляюча;
 • обмазувальна та клейова;
 • монтажна;
 • проникаюча;

Технології монтажу гідроізоляції нової покрівлі та ремонтних робіт істотно відрізняються ступенем складності і кількістю витратних матеріалів.

Випробувана бітумна гідроізоляція плоскої покрівлі має деякі недоліки, що впливають на довговічність, і незабаром вам буде потрібно робити поточний ремонт. Сучасна органічна хімія створила безліч нових ізолюючих матеріалів, стійких до ультрафіолету, механічних та кліматичних навантажень, вогнетривких, довго не старіючих.

Гідроізоляція плоскої покрівлі в Києві від KCK Roof

Гідроізоляція плоскої покрівлі в Києві спеціалістами компанії KCK Roof проводиться з використанням сучасних наплавляючих матеріалів. Проникаючи в усі тріщини основи, вони швидко застигають, утворюючи міцний гладкий вологонепроникний поверхневий шар. Такий метод зручно використовувати на дахах, де багато труб, антен або інших додаткових конструкцій, що ускладнюють монтаж рулонних матеріалів (рубероїду).

Наплавляюча гідроізоляція здійснюється за допомогою спеціального обладнання під високим тиском, працювати на якому можуть тільки підготовлені спеціалісти, що мають сертифікований допуск. Наша компанія постійно підвищує рівень підготовки кадрів, володіє всім арсеналом високотехнологічного обладнання, що гарантує швидкість і якість покрівельних робіт. Перераховані матеріали екологічно чисті, дуже довговічні - гарантійний термін 10+ років експлуатації. Популярність поліуретанових, полімочевинних матеріалів зростає з кожним роком завдяки очевидній економічній вигоді та іншим високим характеристикам. З їх допомогою якісно проводиться гідроізоляція бетонного плоского даху будинку та інших покрівель.

Можливо ціна за м2 гідроізоляції плоскої покрівлі будинку полімерними безшовним матеріалами трохи вища за інші, але давайте враховувати істотні переваги! Спеціалісти компанії KCK Roof якісно та недорого проведуть гідроізоляцію покрівлі максимально вигідним для способом. Визначитися з видом робіт і ознайомитися з цінами вам допоможуть наші консультанти.

Телефонуйте! Напрацьований багаторічний досвід компанії КСК Roof дозволяє нам без проблем справлятися, як з великими промисловими об'єктами, так і будь-якими приватними будинками.

Вартість готового рішення складає:

100 грн/м2

Гарантія на покрівельні роботи:

3 года гарантии
10 лет гарантии (использование более дорогостоящего материала)

Наші об"єкти:

 • Британська міжнародна школа

  Британська міжнародна школа

 • ПАТ

  ПАТ "Київський КБК"

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Iнститут механізації с/г

  Iнститут механізації с/г

 • Складська будівля

  Складська будівля

 • Унiверсам 'Харькiв'

  Унiверсам 'Харькiв'

 • ПАТ «ДОК-7»

  ПАТ «ДОК-7»

 • ТРЦ 'Караван'

  ТРЦ 'Караван'