RU UA

Ремонт м'якої покрівлі

Ремонт м'якої покрівлі в Києві від КСК Roof

На жаль, усе підвладне часу. Закінчуються терміни служби навіть найнадійніших дахів. Якщо при огляді Ви помітили, що верхніх шар гідроізоляції пробитий, на покритті видно тріщини, з'явилося місцями здуття, складки, розшарування, розрив матеріалу на швах, або є інші порушення цілісності, то ремонт м'якої покрівлі наплавляючими матеріалами - актуальне рішення, яке не можна відкладати на потім. Своєчасний ремонт покрівлі на довгі роки продовжить її термін служби, а Вас вбереже від додаткових фінансових втрат в майбутньому.

При руйнуванні більше 40% поверхні гідроізоляційного шару необхідний капітальний ремонт старої м'якої покрівлі. При цьому, в будь-якому випадку проводиться ремонт стяжки на м'якій покрівлі, або робиться нова стяжка, яка служить основою для гідроізоляції та забезпечує необхідний нахил даху для відводу атмосферних опадів. Бригада кваліфікованих фахівців компанії КСК Roof швидко впорається з такими завданням.

Крім основних робіт, ми завжди приділяємо особливу увагу демонтажним та підготовчим роботам. В екстрених випадках оперативно проводимо терміновий ремонт м'якої наплавляючої рулонної покрівлі.

Бригада мобільна за рахунок наявності компактного обладнання, яке вміщується в легковому автомобілі. Телефонуйте! Ми швидко доставимо необхідний матеріал і усунемо пошкодження, що забезпечить надійність і герметичність покрівлі на довгі роки.

Вартість ремонту м'якої покрівлі

Скільки коштує ремонт м'якої покрівлі у конкретно Вашому випадку, визначать спеціалісти, проаналізувавши ситуацію на місці. Залежно від виду ремонтних робіт, рубероїд можна класти в один, або більше шарів. Перший варіант застосовується у випадку збереження старого покриття. Для верхнього шару використовуємо євроруберойд з присипкою від ультрафіолету. З метою збільшення терміну експлуатації покрівлі, рекомендуємо купувати більш дорогий та дуже міцний руберойд на тканинній або скловолокнистої основі преміум класу. Ціна за 1 м2 ремонту м'якої покрівлі з матеріалами Техноніколь буде невисокою, якщо матеріал будемо привозити ми.

Кошторис на капітальний ремонт м'якої покрівлі складається з витрат за:

  • виконані роботи;
  • використаний матеріал;
  • вартість доставки матеріалу.

На вартість може вплинути складність та технологічність конструкції вашого будинку. Для здешевлення ремонту можна використовувати комбінування різними матеріалами, що змінить його вартість, але не вплине на якість покриття і естетичний вигляд.

Ми гарантуємо виконання робіт в обумовлені терміни. Внаслідок ретельно продуманої стратегії ремонту, ваш дах отримає поліпшені можливості. Щоб зберегти ці якості надовго, правильно за ним доглядайте, не ходіть по даху в спеку, будьте обережні з металевим сміттям!

Телефонуйте за номером, вказаним на сайті! Наші менеджери запропонують оптимальне рішення вашої проблеми!

ремонт м'якої покрівлі
ремонт м'якого даху