RU UA

Ремонт даху гаража

Замовити ремонт даху гаража під ключ в Києві

Виявивши на даху свого гаража дірки, щілини або інші проблеми, не впадайте у відчай. Просто настала пора зробити якісний ремонт покрівлі гаража, адже під питанням збереження вашого авто, яке явно дорожче вартості ремонту. Скористайтеся послугами професіоналів, здатних дешево і професійно усунути дефекти. Увесь свій багаторічний досвід роботи в сегменті плоских покрівель вам пропонує компанія КСК Roof.

З усіма роботами наші майстри впораються в максимально короткі терміни. Обійдеться Вам ремонт покрівлі гаража недорого, адже розцінки у нас на рівні ринкових, при цьому якість залишається на вищому рівні.

У вартість робіт входить:

  • прибирання даху (підготовка основи);
  • монтаж відливів (водостоків), при необхідності;
  • монтаж гідроізоляційного покриття в один шар.

Ремонт покрівлі гаража 4x6 м. ми пропонуємо зробити по готовому рішенню. Площа таких гаражів невелика, тому недоцільно купувати цілі рулони рубероїду. Скористайтеся перевагою готового рішення, яке пропонує компанія КСК Roof: ви оплачуєте тільки витрачений матеріал!

У гонитві за зниженням вартості не потрібно забувати про якість матеріалу, адже давно помічено, що «скупий платить двічі». Ми пропонуємо послуги ремонту криші гаража матеріалами Техноніколь. В високій якості матеріалів цієї фірми переконалися тисячі клієнтів. Він виправдає на 100% вкладені вами кошти!

Іноді причиною протікання можуть бути дефекти бетонного перекриття гаража (основи). У таких випадках тільки наплавленням позбутися проблеми не вийде. Спеціалісти нашої фірми, цементом та іншими будівельними розчинами, зроблять якісний ремонт стяжки. Ціна за м2 ремонту даху гаража збільшиться в залежності від ступеня підготовки поверхні основи.

Ми гарантуємо дотримання СНиП та ГОСТ. Бригада досвідчених майстрів покрівельної справи проведе високотехнологічний частковий ремонт верху. Варто просто порівняти, скільки коштує швидкий ремонт даху та ремонт прогнилого від вологості автомобіля, щоб не відкладати назріле рішення.

Капітальний ремонт покрівлі гаража

Ми недорого виконаємо Вам капітальний повний ремонт покрівлі (криші) гаража в Києві та області. Рекомендуємо планувати такі роботи в літній період, так як подібна робота "не в сезон" будуть потребувати додаткових витрат на облаштування "тепляків".

Виклик консультанта не займе багато часу, при цьому він ще і БЕЗКОШТОВНИЙ! Всі питання щодо визначення типу реставрації, вартості, обсягу робіт краще вирішити на місці. Телефонуйте, контактні телефони вказані на сайті!

ремонт покрівлі гаража

Об"єкти, ціни, готові рішення:

Ціна від
100 грн/м2
Ремонт покрівлі (даху) гаража рубероїдом в Києві, замовити, ціна | KCK Roof Ремонт гаража рубероїдом