UA

Влаштування наплавляючої покрівлі

Влаштування наплавляючої покрівлі в Києві

Компанія КСК Roof пропонує системні роботи по влаштуванню наплавляючої покрівлі, гарантуючи якісний результат. Наша компанія володіє багаторічним досвідом робіт у цій сфері.

Досягти гарного результату можна в будь-якій діяльності, але для цього, необхідно вкласти достатньо зусиль та коштів в сам процес навчання. Щоб ваші зусилля не були марними, а вкладені кошти раціонально використовувалися, довіряйте роботу професіоналам!

Ми можемо запропонувати готові рішення по основним типам ремонту. Наприклад, формування наплавляючого покриття в 1, 2 шари з матеріалів Техноніколь - оптимальний варіант для плоских та малопохилих дахів. Застосовувані нами сучасні наплавляючі матеріали, не потребують додаткової реклами. Виробник Техноніколь давно заслужив високі оцінки якості. Євроруберойд дуже зручний в монтажі, надійний в експлуатації, має не гниючу основу і напилення, що підсилюють стійкість і адгезію з поверхнею. Ціна за м2 облаштування рулонної наплавляючої покрівлі дуже демократична, адже способи її укладання маловитратні, в порівнянні з іншими технологіями, матеріал доступний і робиться все дуже швидко, якщо справою займаються професіонали.

Компанія КСК Roof проводить влаштування даху з наплавляючих матеріалів по Києві та всій Україні.

Влаштування покрівель з наплавляючих матеріалів

При підготовці комерційної пропозиції влаштування поверхонь з бітумних наплавляючих матеріалів (наплавляючого руберойду), враховуються всі конструктивні особливості даху, робиться розрахунок всіх необхідних для виконання робіт матеріалів "під ключ".

Яка технологія може бути застосована в Вашому випадку, визначать наші спеціалісти при оглядовому виїзді на об'єкт. Всі роботи виконуються відповідно до вимог СНІП, та з дотриманням норм технічної безпеки.

Незалежно від застосовуваного методу, обов'язково проводимо формування дотичних наплавляючої покрівлі. Результат такого ремонту - еластична, що не розтріскується, міцна, не протікаюча, зберігаюча тепло покрівля!

Телефонуйте нам! Контактна інформація є у нас на сайті. Будь-які питання можна задавати по телефону або під час виїзду на заміри.

Вартість готового рішення складає:

100 грн/м2

Гарантія на покрівельні роботи:

3 роки гарантії
10 років гарантії (використовуються більш дорогі матеріали)

Наші об"єкти:

 • ЖК «Петровський квартал»

  ЖК «Петровський квартал»

 • ТРК 'Караван' на Луговiй

  ТРК 'Караван' на Луговiй

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • Британська міжнародна школа

  Британська міжнародна школа

 • ТЦ

  ТЦ "Космополіт"

 • ПАТ «ДОК-7»

  ПАТ «ДОК-7»

 • Офісна будівля

  Офісна будівля

 • ПАТ

  ПАТ "Київський КБК"