RU UA

Влаштування плоскої покрівлі

Компанія КСК ROOF займається покрівельними роботами на багатоповерхових багатоквартирних будинках, котеджах, де несучим каркасом є металоконструкції. Займається облаштуванням рулонного плоского даху в Києві на виробничих та промислових об’єктах, влаштуванням покрівель з невеликим нахилом та проводить інші роботи. На нашому сайті ви знайдете детальну інформацію про те, що включає в себе "влаштування плоскої покрівлі під ключ", а також вартість готових пропозиції для основних видів робіт. До нашого прайс-листу зазвичай входять такі роботи, як укладання паро- та гідробар'єру, монтаж утеплювача, влаштування стяжки, монтаж гідроізоляції, облаштування вузлів примикання плоских покрівель до вертикальних поверхонь, стін, парапетів, вятяжок, - воронок внутрішнього водостоку та до інших елементів.

Всі роботи гарантовано проводяться з дотриманням будівельних норм та правил (БНІП) і ГОСТ, чим забезпечується не тільки надійність результату, а і безпеку під будівельних пробіт. Ціна роботи по влаштуванню плоскої покрівлі від компанії KCK Roof досить розумна та складається з цін на всі необхідні роботи, які дають можливість клієнту отримати послугу "під ключ", зекономити дорогоцінний час і оптимізувати витрати на будівництво даху.

Безпека і комфорт приміщення безперечно залежать від якості покрівлі. В її влаштування потрібен тільки прогнозований позитивний результат, тому краще не займатись самодіяльністю. Покладіться на досвід, сучасні технології та професіоналізм компанії КСК ROOF, яка пропонує свої послуги по влаштуванню плоского даху!

Ми робимо:

  • влаштування нової плоскої покрівлі на багатоквартирних будинках;
  • влаштування нового плоского даху на котеджах;
  • влаштування плоского даху на адміністративних та складських будівлях;

Влаштування плоскої покрівлі на одноповерхових будинках

Одноповерховий будинок з плоским дахом - універсальне та практичне рішення для регіонів з різним кліматом. Такі будинки економічніші в будівництві, що обумовлено відсутністю необхідності облаштування скатного даху. Вони стають все більш популярними завдяки можливості експлуатації плоского даху, як додаткового простору. Наша компанія забезпечить якісне влаштування плоскої покрівлі в житлових одноповерхових будинках з сіп панелей, або зробить плоску покрівлю в каркасному, цегляному будинку, виконаємо влаштування плоского даху котеджа, магазина, заправки, лазні, альтанки, дитячого садка.

Плоска покрівля багатоповерхових та промислових будівель

Якщо ви плануєте влаштування плоского даху багатоквартирного будинку, зверніть увагу на готові рішення, які запропоновані на нашому сайті. Це найоптимальніший економ варіант на сьогоднішній день. Влаштування плоского даху багатоповерхового цегляного, панельного, або монолітно-каркасного будинку, як і в інших випадках, ми проводимо із забезпеченням системи відводу атмосферних опадів. Виконуючи облаштування плоскої покрівлі громадських та промислових будівель, можна розглянути варіант укладання одного шару якісного євроруберойду, що в свою чергу зменшить вартість робіт, зменшить витрати на матеріал і не вплине на санітарно-гігієнічні вимоги до такого роду приміщень.

Озброївшись більш ніж десятирічним досвідом в облаштуванні плоских покрівель, компанія КСК Roof здійснює влаштування плоского даху по бетону (ж/б перекриття), металевих балках та по залізобетонних плитах.

Влаштування плоских покрівель з рулонних матеріалів ТехноНІКОЛЬ

З метою задоволення найбільшої кількості клієнтів, наша компанія застосовує сучасні матеріали і технології, що пропнуються на ринку будівельних матеріалів. У районах з суворим кліматом, при гідроізоляції мостів, басейнів, каналів, підземних тунелів і гаражів ми використовуємо наплавляючі матеріали компанії ТехноНіколь. Цей рулонний покрівельний та гідроізоляційний матеріал виробляється на основі не гниючого полотна і має такі унікальні якості:

  • довговічність (служить від 10 до 30 років);
  • міцність;
  • еластичність;
  • водонепроникність;
  • стійкість до механічних деформацій;
  • стійкість до перепаду температур;

На плоских покрівлях укладка рулонного матеріалу виконується на підготовлену основу за використанням пропанової горілки, методом наплавлення матеріала.

Влаштування плоскої покрівлі із рубероїду

Завдяки різноманітності сучасного покрівельного рубероїду, дешевизні, простоті в монтажі і довговічності, покрівлі з рубероїду користуються популярністю, особливо, коли мова йде про покриття плоских горизонтальних покрівель. Для монтажу рубероїду сучасним способом використовується газова паяльна горілка: руберойд укладають на бітумну основу і нижню частину матеріалу прогрівають вогнем. Шари сплавляються, забезпечуючи хороше зчеплення. Довіривши роботу з укладання руберойду нашим фахівцям, ви отримаєте відмінний результат на довгі роки!

Влаштування плоскої покрівлі з євроруберойду компанії "Техноніколь" з утепленням забезпечить комфорт, тепло і затишок у вашому будинку при будь яких погодніх умавах.